Home » Uncategorized » Wojciech Panas obronił tytuł Motoparalotniowego Mistrza Polski !!!

Wojciech Panas obronił tytuł Motoparalotniowego Mistrza Polski !!!

Mistrz Polski!!! 🏆
Po całym tygodniu zmagań na lotnisku w Krośnie, po rozegranych 15 konkurencjach, po wielu godzinach spędzonych w powietrzu- bronię tytułu i ponownie zostaję Mistrzem Polski.
Zawody jak przystało na Mistrzostwa Polski nie były łatwe, były długie i męczące. Zmienna pogoda, bardzo wczesne wstawanie, „długie” dni… (przełom czerwca i lipca).
Pierwszą konkurencję „wyzerowałem” Przez błąd który miał fatalne konsekwencje punktowe. Straty odrabiałem przez kilka kolejnych dni. Były też małe problemy z silnikiem jednak szczęśliwie, ostatecznie wyszedłem na prowadzenie i je utrzymałem do końca. Zarówno jako zawodnik, ale i jako współorganizator cieszę się z takiego przebiegu Mistrzostw, cieszę się że wszyscy latali bezpiecznie a szczęście sprzyjało.
Dziękuję za wspieranie mnie dowództwu 7 dywizjonu lotniczego 🚁🚁 Nasz Zwierzyniec i pani Burmistrz Urszula Kolman, oraz moim wspaniałym dziewczynom Patrycja Panas i Wiktoria🥰😍😘😘😘
W imieniu wszystkich zawodników i swoim serdecznie dziękuję Michał Witek – świetna robota organizacyjna, dziękuję dyrektorowi sportowemu i naszemu trenerowi Adam Paska – za anielską cierpliwość do nas pilotów, ekipie sędziowskiej Mirek Górski, Mira Górska, Oli Olaa, Natalia Paska , Dominika Ruda.
Dziękuję naszym partnerom bez wsparcia których impreza nie odbyłaby się Metal-Technik Jarek Adamski firmie ARMAPAK, Krosno Glass, Marta Folcik-Fień, Dudek Paragliders, Skyflar, TryFly Air Sports Wear, Grzegorz Szymański. Dziękujemy także Aeroklub Podkarpacki Szkoła Lotnicza , Aeroklub Polski, Michał Romanowski za świetne foty, oraz wszystkim o których nie wspomniałem a przyczynili się do tej wspaniałej imprezy lotniczej. Z lotniczym pozdrowieniem i do zobaczenia wkrótce!! 😁😊😉💪👍🪂

1