Home » Uncategorized » Motoparalotniowe Slalomowe Mistrzostwa Polski Przykona 2022

Motoparalotniowe Slalomowe Mistrzostwa Polski Przykona 2022

Mistrzostwa Polski zakończone, tym razem poza podium (czwarty w Polsce). Michał Radka dobrze przygotował się do tych zawodów, do tego szybsze i mniejsze skrzydło oraz mocniejszy silnik zrobiły swoje. Czasy przelotów mówią same za siebie, czego mu serdecznie gratuluję. Gratuluję również wszystkim zwycięzcom Szymon Winkler i Adam Pupek a także chłopakom z PF1 Bartosz Nowicki Dawid Bugaj Krzysztof Matykiewicz i nasz uziemiony czarny koń Łukasz Sarzyński. Profesjonalna drużyna Katarska po raz kolejny była poza zasięgiem. Na tych zawodach wiele się wydarzyło, wodowania, wnioski, wiele rozmów, przemyśleń nie tylko moich… Ale o tym może jeszcze kiedy indziej.
Może czas pomyśleć o „slalomowej emeryturze”…
Dziękuję wszystkim uczestnikom za spotkanie, tym z Polski i tym z zagranicy. Organizatorom i całej ekipie zabezpieczającej na czele z Adam Paska – bez Was to by się nie wydarzyło.
Dziękuję wszystkim którzy mi kibicowali, trzymali kciuki za bezpieczne loty, wspierali w każdy możliwy sposób. Za rok na pewno w Przykonie będę, ale czy będę się ścigał czy zwiedzał stadion lotem – czas pokaże.
Do zobaczenia w powietrzu 😉💪👍🚁🪂🛩